Nahoru
Domů Kde nás najdete Aktuálně O nás Pohotovosti Očkování Napište nám Pojišťovny Ceník 

MUDr. Petr Cibulka

praktický lékař pro děti a dorost

Nové Strašecí Zahradní 464; tel.: 313 572 743
mobil sestra: 703 138 072
Lány tel.: 313 502 425
konzultace mailem : cibulka_(a)iol(,)cz
dětská sestra: paní Milena Hejdová

Zpět

O nás

Jsme samostatná soukromá ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, pracující ve složení MUDr. Petr Cibulka a dětská sestra paní Milena Hejdová již od roku 1992.

Máme dvě pobočky – v Novém Strašecí v Zahradní ulici 464, kde sídlíme ve vlastních prostorách a v Lánech, ul. Na Ohradech 432, kde máme prostory pronajaty od Obecního úřadu.

Naší snahou je poskytovat komplexní léčebně preventivní péči o naše malé i větší pacienty, s důrazem na maximálně individuální a vstřícný přístup. Krom standardního vybavení jsou naše ambulance vybaveny dvěma přístroji na měření CRP, analyzátorem na měření hemoglobinu, EKG, spirometrem s křivkou průtok/objem, analyzátory moči, diaphanoskopem, inhalátory atd.

Naši roli vnímáme ale šířeji, snažíme si být i konzultanty ve věcech životního stylu, jindy trochu psychoterapeuty nebo průvodci našich klientů na nelehké pouti zdravotnickým systémem v ČR...

Smluvní vztah máme navázán s VZP , ZPMA , ZPMV , VoZP a OZP. Pro stále narůstající počet klientů provádíme registraci nových pacientů pouze individuálně po vzájemné dohodě. Komunikace je možná i v anglickém a ruském jazyce. V případě registrace novorozence je vhodná domluva alespoň 2 měsíce před očekávaným porodem.

S přáním, abyste svého lékaře museli vidět co nejméně ..

Petr Cibulka